خدمات پس از فروش پین درام

pindrum2pic

با تشکر از انتخاب شما برای خرید ساز هنگ درام، ما ملتزم به ارائه بهترین خدمات پس از فروش به شما هستیم. در صفحه ارتباط با مشتری ما، تیم پشتیبانی ما آماده به پاسخگویی به هر گونه سوال یا نیازی که شما دارید، می‌باشد.


خدمات پس از فروش ما شامل موارد زیر می‌شود:


پشتیبانی فنی: تیم ما از کارشناسان فنی مجرب تشکیل شده است که در اولین فرصت به هر گونه مشکل یا سوال فنی شما پاسخ می‌دهند.


آموزش و مشاوره: ما ارائه دهنده منابع آموزشی جهت بهینه‌سازی استفاده از ساز هنگ درام هستیم. از آموزش‌های ویدئویی گرفته تا مشاوره تلفنی، ما در کنار شما هستیم.


به‌روزرسانی‌ها و ارتقاءها: شما از به‌روزرسانی‌ها و ارتقاءهای جدید به محصول خود به‌صورت رایگان بهره‌مند خواهید شد تا تجربه‌ی شما هموارتر و بهتر شود.


انتقادات و پیشنهادات: ما ارزیابی‌ها، انتقادات و پیشنهادات شما را جدی می‌گیریم. لطفاً هر گونه بازخورد خود را با ما به اشتراک بگذارید تا بهبودهای لازم را اعمال کنیم.


صفحه ارتباط با مشتری ما همواره باز است و منتظر شنیدن از شما می‌باشد. با تشکر از همراهی شما.

پین درام ۲ سال کوک ساز های دست ساز خود را به شما ضمانت کرده و در صورت خارج شدن کوک ساز به صورت طبیعی با تشخیص کارشناسان ما ساز به صورت رایگان کوک خواهد شد زمان گارانتی از ماه ساخت ساز شروع می گردد.
لطفا جهت هماهنگی و مشاوره برای کوک مجدد ساز و یا رفع آسیب های دیگر،شماره سریال محصول و شماره تماس و توضیحات خود را در فرم زیرتکمیل نمایید. در اسرع وقت با شما تماس حاصل میشود.

نحوه ارتباط با ما

شماره تماس مستقیم

09305129100

 

آموزشگاه کرج :


0263276607